חריטה ממוחשבת ומעוצבת

למרות העצב על הפרידה מאדם יקר, אין ספק שמגיע גם הרגע שבו אנחנו צריכים להתעסק בדברים הפרקטיים שקשורים ללכתו, ואחד מהם זו המצבה. כאשר צריך להכין מצבה למישהו יש צורך להתייחס לא רק לגודל ולעיצוב שלה, אלא גם לכיתוב, וכיתוב על מצבות זו אומנות של ממש. בסופו של דבר מה שרואים מהאדם שהלך לעולמו זה הכיתוב שיהיה על הקבר שלו, ולכן יש לכך משמעות רבה הן מבחינת התוכן והן מבחינת העיצוב.

איך בוחרים את התוכן

אחת מהשאלות הגדולות ביותר זה מה לכתוב על מצבתו של אדם. למעשה זה לא פשוט לבחור את התוכן כי במשפט אחד צריך לתאר חיים שלמים, ולכן אנחנו בהחלט מבינים מדוע הלקוחות שפונים אלינו זקוקים לעזרה בנושא. אצלנו תוכלו גם אתם לקבל שירות וייעוץ בבחירת הכיתוב על המצבה, כי יש לנו ניסיון של שנים בתחום הזה ונוכל לעזור לכם לבחור את הכיתוב המתאים ביותר.
תוכלו לקבל רעיונות מתוך מאגר גדול ביותר של כיתוב על מצבות שתראו אצלנו כך שאין ספק שתצאו מרוצים בסופו של דבר מהתוצאה הסופית.

עיצוב הכיתוב

הדבר השני שצריך להתייחס אליו כאשר רוצים לבחור כיתוב על מצבות, זו השאלה של העיצוב. תוכלו לבחור כל עיצוב שתרצו לכיתוב על המצבה, וגם כאן תוכלו לראות את האופציות בקטלוג הגדול שלנו, כך שנוכל לסייע לכם לבחור את העיצוב המתאים ביותר. בסופו של דבר הכיתוב חשוב וצריך להתאים לטעם שלכם כך שנשמח לעזור לכם בנושא.