ניקוי, חידוש ושיפוץ מצבות

אין ספק שעם השנים ניתן לראות את פגעי מזג האוויר על המצבות השונות של יקירינו, ואין סיבה אמיתית להשלים עם המצב הזה. למרות שהרבה פעמים המצבות עשויות מהחומרים הכי חזקים שיש, כלומר מאבן שיש, עדיין אחרי שנים רבות ניתן לראות סדקים במצבות ולא פעם ניתן לראות גם אותיות שעם הזמן נמחקות. אם זה קרה גם לקבר של אדם שהיה מאוד יקר לכם, אתם יכולים לפנות אלינו ואנו נבצע עבורכם עבודה מקצועית ביותר של חידוש מצבות, כך שאתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל עת.

מה כולל חידוש המצבה?

כאשר מדברים על חידוש מצבות מדברים למעשה על מספר עבודות שונות שניתן לבצע. ראשית, אפשר לבצע ליטוש וניקוי למצבה עצמה, ושנית, ניתן גם לחדש את הכיתוב של האותיות על המצבה. במידת הצורך נוכל לבצע גם עבודות של איטום למצבה ואפילו לשדרג את הסביבה הכללית
שלה, כי עדיף שסביבת המצבה תהייה יותר יפה ונעימה לביקורים. נוכל לבנות עבורכם גם בית נר למצבה ובסופו של דבר אתם תראו שאחרי כל העבודה שנעשה במקום הדברים ייראו אחרת.

שירות של חידוש מצבות במחיר נוח

אף אחד לא באמת רוצה להשקיע את מיטב כספו במצבות, שכן בסופו של דבר החיים חזקים מהכול ועדיף להשקיע את האנרגיות בחיים עצמם. לכן, אתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו תקבלו שירות מצוין במחיר הגון, כי ברור לנו שאתם רוצים מצבה יפה אך אין סיבה לשלם על כך מחיר יותר מידי גבוה.